Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

Hoş Geldiniz

Sitenize Hoş Geldiniz

VAZİFELİYİ VAHİYLE DENEMEKVAHY İLE DENENEN VAZİFELİ


Mühim vazifelilerin hemen hepsi evvelâ irşâd edilerek vazifelerine hazırlanmış sonra da denenmişlerdir. Onların denenmeleri yine kendi arzu ve plânları icabıdır. Bu denenenlerden birçoğu, tebliğlerle evvelâ belirli bir yöne çekilirler ve en nihayet onlara “Sen Allah’sın!” denir.

Bu, Muhammed (s.a.s) ve peygambere de böyle olmuştur. Fakat o bunu düşünmemeyi ve sonucunu beklemeyi bilen pek az vazifeliden birisidir. (Hz. Muhammed Mustafa s.a.v)
Cibril ona sürekli olarak bunu duyurmuş, fakat o sükût ile cevap vermiş ve bu hususta en ufak bir şey söylemeden, yoluna ve vazifesine devam etmiştir. Ayna olayı, onun denenme örneklerinden sadece biridir. O aynada kendi görüntüsünü görmüş fakat bunu Allah’ın(c.c) görüntüsü veya kendini aynada tezahür ettiren, Allah’ın(c.c) bir görüntüsü olarak kabul etmemiştir.

VAHDET EKOLÜVAHDET EKOLÜ


Bazılarınız benim çalışmalarımı Evrensel Bilgi Araştırma ve Uygulama Derneği kurucusu genel başkanı olarak bilmektedir. Bu çalışmalarımız 42 yıldan beri devam etmektedir.

Olağanüstü parapisikoloji, metafizik, kuantum fiziği, bio enerji, ruhsal şifa, alternatif tıp (tamamlayıcı tıp), hipnoz, telepati, astral seyahat, radiastesi, ekmenezi, maddenin oluşumu, evrenin oluşumu, diğer sonsuz âlemlerle ve boyutlarla olan irtibatlar şeklinde henüz insanlığın kavrayamadığı akıl ötesi paranormal yani normal ötesi kavramlar yaşamlar hakkında bilgileri ifşa etmekteyiz.

ALEMLERİN RABBİ DİYOR KİALEMLERİN RABBİ DİYOR Kİ


− Yâ Gavs-ı ’zâm. Rasûl ve Nebilerin haricinde kullarım vardır ki, onların hâllerine muttali olamaz ne dünya ehlinden biri, ne uhra ehlinden biri, ne cennet ehlinden biri, ne azap ehlinden biri, ne Mâlik, ne Rıdvan, ve ne cennet için halkettiklerim ve ne de cehennem için halkettiklerim!

Dünya’da, Allâh’ın bazı tecellilerine mazhar olan öyle kullar vardır ki, onların hâllerine, kendilerinde izhar olan ilâhî sıfatlara, hiç kimsenin vukufu mümkün olmaz.

TESLA'nın Kayıplara Karışan Sırrı-Pdf

OLAĞAN ÜSTÜ OLAYLAR---APOR---


OLAĞAN ÜSTÜ OLAYLAR---APOR---

ÇETİN BAL ANLATIYOR..


İnsan düşüncelerle hareket edebilme latifliğinde ulaştığında görünmeyen alemlere geçmek için ölümü beklemenize gerek kalmaz. Varlık yada yokluk mevhumunu aşmış olursunuz. Böyle bir durumda fiziksel bedenden astral bedeni çıkarmayada gerek kalmaz! Çünkü fizik bedende astral beden gibi akışkan bir hale gelir. Düşündüğünüz yere fizik enerjiyi temsil eden fizik bedenide götürebilirsiniz.

Denizlide 1980 lerin sonunda olan bir olayı anlatmak istiyorum...Üstadın işlettiği bir kırtasiye dükkanı vardı. O dükkanın üst katında kitaplarla dolu küçük bir oda vardı. Genelde ruhsal celselerde o odada alınırdı.

REHBERLERDEN GELEN TEBLİĞLER


BEDENİNİZİ OLUŞTURAN GÜÇ ONU İYİLEŞTİREBİLECEK TEK GÜÇTÜR

Bugün dikkatinizi bedeninizin halihazırda sahip olduğu güçlü iyileştirme yeteneğine odaklamak istiyoruz.Çeşitli şekillerde hastalıklara muzdarip olanlarınız var.Bunlar ‘’genel soğuk algınlığından ‘’ ‘’ölümcül hastalıklara’’ kadar sınıflandırılabilir.Hiçbir şeyin ruhsal alanda gerçekleşmeden önce fiziksel alanda gerçekleşmeyeceğini bilin. Bununla ne demek istiyoruz?Önce zihninizde , yani var oluşun ruhani alanında ortaya çıkmayan hiçbir şey fizikselde başınıza gelemez.Bugünkü amacımız , muzdarip olduğunuz küçük ya da büyük her hangi bir hastalığın nasıl iyileştirilebileceği konusunu ele almaktır.

UZAY GEMİSİNDEN ALINAN BİLGİLER


Bugün galaksi sistemimizin dışına bir seyahat yaptım.
İlk olarak gökyüzünden pencereme ışık gelip uzaktan bulutların içinden gemiyi gördüm.
Telefon sesine benzer, yoğun bir ses duyduğumda gemiden gelen sesi kabul ettim.

Yukarı çekilerek gemiye ışınlanmış bulunuyorum.

Gemideki görevli yada asker varlıkla diyoloğum:

---Varlık: "Komutanım Hoşgeldiniz"

---Hoşbuldum. Neler oluyor? Nasıl?

---Varlık "Sizi bir durum hakkında bildiri vermiştik. Ancak görev askıya alındı. İsterseniz başlayabiliriz."
Sayfa oluşturulma süresi: 0.06 saniye